Wyciekły zdjęcia kontrolera Traktor Kontrol S3

Firma Native Instruments zapowiedziała niedawno, iż jeszcze w tym roku do sprzedaży trafi nowy kontroler dla programu Traktor Pro 3. Najprawdopodobniej będzie on nosić nazwę Traktor Kontrol S3. Zdjęcia tego urządzenia opublikował przedwcześnie francuski sklep Energyson.

Traktor Kontrol S3 jak sama nazwa wskazuje miałby być wariantem pośrednim pomiędzy dostępnymi obecnie w sprzedaży modelami S2 i S4. Podobnie jak S4 oferowałby on czterokanałową sekcję miksera i interfejs z wyjściem XLR, jednak nie posiadałby zmotoryzowanych kół jog, wyświetlaczy i niektórych bardziej zaawansowanych funkcji z wyższego modelu. Podobieństwa do S2 sprowadzałyby się zaś do uproszczonej konstrukcji, mniejszej liczby elementów na górnym panelu oraz dodatkowego złącza dla urządzeń z systemem iOS. Kontroler będzie mógł współpracować zarówno z programem Traktor Pro 3 jak i Traktor DJ 2.

Oczywiście należy pamiętać o tym, iż jak na razie firma Native Instruments nie udostępniła żadnych oficjalnych informacji na temat swojego nowego kontrolera. Powyższe zdjęcia oraz wszystkie inne informacje na temat Traktor Kontrol S3 mogą więc okazać się nieprawdziwe.