Weekendowe Inspiracje #8

Przeżyliśmy koniec świata, święta i nowy rok. Teraz nadszedł czas by się wyciszyć, zebrać siły i zabrać się wreszcie do roboty. W dzisiejszym odcinku skupimy się na tym jak zwiększyć naszą efektywność podczas pracy w studio. Pomoże nam w tym DJ Vespers: producent, nauczyciel saksofonista i… łucznik.

Poniższe poradniki nie nauczą nas żadnych konkretnych zdolności związanych z obsługą studyjnego oprogramowania czy hardware. Nauczą nas za to jak efektywniej wykorzystywać czas w studio, co może wydawać się rzeczą błahą, ale tak naprawdę bywa czynnikiem który decyduje o tym czy efektem końcowym naszej pracy będzie dobry numer czy też kolejny niedokończony projekt na naszym dysku twardym. Oczywiście nie należy (szczególnie w przypadku nagrania numer 1) brać wszystkiego za złotą regułę. Każdy muzyk ma bowiem swój unikatowy styl pracy który czyni jego nagrania wyjątkowymi. Warto jednak rozważyć wprowadzenie w życie niektórych porad serwowanych przez tego pana, bo kto wie ? Może to one sprawią że rok 2013 będzie należeć właśnie do was ?

Jeśli spodobały wam się tego typu poradniki polecam również obejrzenie darmowego wykładu Ill.Methodology o bardzo podobnej tematyce oraz zapoznanie się z innymi tutorialami od Dj Vespers.