Weekendowe Inspiracje #194

maxresdefault1Tworzenie muzyki dla jednych jest pracą, dla innych przyjemnością, a dla jeszcze innych obiema tymi rzeczami jednocześnie. W życiu każdego muzyka zdarzają się jednak momenty, w których wygospodarowanie chociażby kilkunastu minut na tą czynność wydaje się graniczyć z cudem. 

Czasami za taki stan rzeczy odpowiadają czynniki niezależne od nas, jednak znacznie częściej problemem jest nieodpowiednie nastawienie i nieumiejętne gospodarowanie czasem. Ciekawe spostrzeżenia na ten temat ma Piotrek z serwisu Live-Act.pl, który opublikował na swoim kanale w serwisie Youtube poradnik skierowany do osób mających problemy ze znalezieniem czasu na tworzenie muzyki. W trwającym siedem minut materiale opowiada on o sposobach na pozbycie się złych nawyków utrudniających pracę nad nowymi utworami.

Warto też przypomnieć o tym, że jeszcze przez tydzień możecie nadsyłać zgłoszenia na konkurs, w którym nagrodą jest zestaw dwóch kursów od Live-Act.pl. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.