Voltage Modular Nucleus za darmo do 31 sierpnia

W ostatnich latach na rynku pojawiło się sporo nowych wirtualnych syntezatorów modularnych, zarówno darmowych jak i płatnych. Voltage Modular normalnie zalicza się do tej drugiej kategorii, jednak w tym miesiącu, z okazji pierwszych urodzin, można go pobrać za darmo.

Mówiąc konkretniej: promocją objęty jest pakiet o nazwie Voltage Modular Nucleus, w którego skład oprócz samego syntezatora wchodzi też zestaw 22 dodatkowych modułów (m.in. oscylator, mikser, filtr, generator obwiedni, LFO, arpeggiator, reverb, delay i sekwencer) oraz kolekcja gotowych presetów. Taki zestaw w zupełności wystarcza do rozpoczęcia przygody z wirtualnymi syntezatorami modularnymi, dając użytkownikom wystarczająco dużo elementów by mogli trochę poeksperymentować z różnymi kombinacjami modułów. Bardziej wymagający użytkownicy mogą oczywiście powiększyć ten zestaw o kolejne moduły, które trzeba już jednak zakupić oddzielnie.

Pakiet Voltage Modular Nucleus dostępny jest do pobrania z oficjalnej strony firmy Cherry Audio (wymaga założenia konta i podania adresu e-mail). Promocja trwać będzie do 31 sierpnia 2019 roku.