Vocalizer Pro ponad 90% taniej

vocalizerpro

Firma SONiVOX znana jest głównie z produkcji wirtualnych instrumentów, jednak kilka lat temu w jej ofercie pojawił się również jeden efekt – Vocalizer Pro. Teraz produkt ten doczekał się całkiem konkretnej promocji, w ramach której można go nabyć za 17 euro, czyli mniej niż 10% oryginalnej ceny.

Vocalizer Pro to efekt przystosowany do sterowania za pomocą klawiatury MIDI, pozwalający na modulowanie dźwięku w czasie rzeczywistym w sposób podobny do Vocodera. Do dyspozycji użytkownika udostępniono cztery moduły które analizują dźwięk a następnie syntezują na jego podstawie nowe brzmienia. Elementy te mogą działać niezależnie lub wpływać na siebie nawzajem. Interfejs wtyczki wyposażono też w dwa rzędy przycisków zaprojektowanych z myślą o obsłudze za pomocą padów wbudowanych w klawiaturę (lub dowolny inny kontroler). Górny pozwala na szybkie przywoływanie zapisanych wcześniej ustawień, dolny służy zaś do odgrywania pełnych akordów.

Vocalizer Pro w cenie 17,14 euro dostępny jest do nabycia w sklepie Plugin Boutique. Promocja trwać będzie do 2 listopada.

[Aktualizacja 03.11.2016]

Promocja została przedłużona do 10 listopada.