Arturia V Collection ponad 50% taniej

V Collection to pakiet, w którego skład wchodzi 17 wirtualnych instrumentów z katalogu firmy Arturia. Jego standardowa cena wynosi 2090 zł, jednak przez kilkanaście najbliższych dni będzie można go nabyć za 999 zł.

Większość spośród instrumentów wchodzących w skład zestawu V Collection stanowi cyfrowe odzwierciedlenia kultowych syntezatorów, takich jak MiniMoog, Oberheim SEM, ARP 2600 czy Roland Jupiter-8, jednak znajdziemy wśród nich również akustyczne i elektryczne pianina i organy. Każdy z siedemnastu wirtualnych instrumentów dostępny jest jako samodzielna aplikacja lub wtyczka w formatach VST, AU i AAX.

Promocyjna cena 999 zł obowiązywać będzie do 10 lipca 2017 roku. Osoby, które zdecydują się kupić V Collection w trakcie trwania promocji, otrzymają też za darmo trzy dodatkowe zestawy presetów dla instrumentów wchodzących w skład pakietu: Efficient Keys, JMJ Tribute i Synthwave. Więcej informacji na temat promocji znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Audiotech – polskiego dystrybutora produktów marki Arturia.