Arturia prezentuje V-Collection 4

V-Collection 4Firma Arturia znana jest głównie za sprawą swoich wirtualnych syntezatorów, cieszących się sporym uznaniem wśród fanów tego typu brzmień. Wczoraj wieczorem  do sprzedaży trafił pakiet V-Collection 4, w którym znalazło się miejsce dla 13 wtyczek nie tylko wiernie odwzorowujących klasyczne, analogowe instrumenty, ale też dodających nową funkcjonalność do ich cyfrowych wcieleń.

Oprócz najpopularniejszych produktów firmy Arturia, takich jak Analog Lab czy Spark 2 znajdziemy tu również dwa nowe instrumenty: Solina V oraz Matrix-12 V. Pierwszy z nich stanowi cyfrowe wcielenie ARP String Ensemble, syntezatora produkowanego w latach 70 z myślą o symulacji brzmień orkiestrowych. Druga wtyczka wzorowana jest natomiast na legendarnym Oberheim Matrix 12, którego brzmienia można usłyszeć w wielu produkcjach z drugiej połowy lat osiemdziesiątych. Każdy z instrumentów wchodzących w skład zestawu może być wykorzystywany samodzielnie lub jako wtyczka w wybranym przez nas DAW.

Pakiet V-Collection 4 wyceniony został na 399 euro. Przed zakupem można przetestować bezpłatną wersję demonstracyjną. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie produktu.