Tutorial Live V już 23.11 w Krakowie

Tutorial Live VW naszym kraju z miesiąca na miesiąc rośnie popularność wszelkiej maści spotkań, szkoleń i wykładów z dziedziny produkcji muzyki elektronicznej. Już niedługo okazję do poszerzenia swojego zakresu wiedzy w tej dziedzinie będą mieli mieszkańcy Krakowa, a wszystko za sprawą spotkania Tutorial Live V, które poprowadzi Czarny, producent ze składu HiFi Banda.

Tutorial Live V odbędzie się już 23 listopada w showroom’ie krakowskiego sklepu Studio Pro. Oto co do powiedzenia na temat całej akcji mają jej organizatorzy:

Tutorial Live powraca!

Tutorial Live to cykliczne, darmowe warsztaty poruszające różne dziedziny związane z produkcją i prezentacją muzyki. Dotychczas w cyklu prowadzącymi byli, między innymi, Good Paul, Pan Zimna Łapa, Squal i Daniel Drumz.

Tematem najbliższych zajęć będzie produkcja muzyki i jej miks. Gościem-prowadzącym Czarny. Producent HiFi Bandy, absolwent szkoły realizacji dźwięku IMW w Londynie, jest autorem producenckiego krążka „Niedopowiedzenia”. Aktywnie działa w warszawskim Otrabarwa Studio

Wstęp na zajęcia jest darmowy.

Wyjątkowe warsztaty z produkcji i miksu odbędą się 23 listopada w showroomie Studio Pro.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia w serwisie Facebook. Dla wprowadzenia w odpowiedni klimat – tytułowy numer z producenckiego albumu Czarnego.