TRK-01 Play – dwa darmowe wirtualne instrumenty od Native Instruments

Firma Native Instruments co roku przed świętami rozdaje wszystkim prezenty w postaci darmowych wtyczek lub bibliotek brzmieniowych. W tym roku możemy pobrać za darmo pakiet TRK-01 Play.

W skład pakietu TRK-01 Play wchodzą dwa proste wirtualne instrumenty: TRK-01 Kick i TRK-01 Bass. Jak nie trudno się domyślić pierwszy służy do tworzenia brzmień bębna basowego (korzystając z sampli lub syntezy dźwięku), a drugi to syntezator basowy. Oba bazują na nieco bardziej rozbudowanej wtyczce TRK-01 tej samej firmy, jednak w odróżnieniu od niej nie posiadają wbudowanego sekwencera i zestawu efektów.

TRK-01 Play można pobrać za darmo z oficjalnej strony firmy Native Instruments (wymaga podania adresu e-mail). Do poprawnego działania instrumentów potrzebna jest najnowsza wersja wtyczki Reaktor 6 lub darmowego Reaktor 6 Player. Promocja będzie ważna do 7 stycznia 2019 roku. Oprócz darmowych wtyczek firma Native Instruments zorganizowała także konkurs, w którym można wylosować pakiet Komplete Kontrol 12 Ultimate oraz kontrolery Komplete Kontrol S49, Maschine Mikro i Traktor Kontrol S4. Osoby chcące kupić coś w ich oficjalnym sklepie mogą też skorzystać z vouchera na 25 euro (kod: HOLIDAYS2018).