Traktor DJ otrzymał pierwszą poważną aktualizację

Traktor DJPamiętacie jeszcze Traktor DJ na urządzenia z systemem iOS? Mobilne wcielenie jednego z najpopularniejszych programów DJ-skich zrobiło w dniu swojej premiery sporo zamieszania, gdyż była to pierwsza aplikacja tego typu bazująca na tak rozpoznawalnej marce (oprócz Native Instruments na stworzenie tabletowej wersji swojego oprogramowania zdecydowało się jak na razie chyba tylko Mixvibes). Teraz te interesujące narzędzie doczekało się pierwszej poważnej aktualizacji.

Wersja 1.5 przynosi ze sobą szereg drobnych zmian i poprawek oraz dwa nieco poważniejsze dodatki. Pierwszym z nich jest historia odtwarzania, której brak w oryginalnej wersji aplikacji był dużym niedopatrzeniem ze strony Native Instruments. Funkcja ta ułatwia DJ-om „testowanie” swoich miksów za pomocą kompaktowej wersji programu Traktor, a co za tym idzie usprawnia proces przygotowywania się do występu. Drugą nowością jest SuperSlicer, nowe narzędzie pozwalające ubarwić nasze występy za pomocą szeregu efektów opartych na cięciu i zapętlaniu fragmentów utworu. Niestety, za możliwość skorzystania z tego ciekawego rozwiązania przyjdzie nam zapłacić dodatkowo 1,79 euro.

Aplikacja Traktor DJ dostępna jest do nabycia w internetowym sklepie z aplikacjami App Store, gdzie kosztuje obecnie 8,99 euro.