Świąteczne promocje Reason 8

Reason 8Nadchodzi grudzień, a wraz z nim okres wszelkiej maści świątecznych promocji kuszących nas ze wszystkich stron. Nie inaczej wygląda sytuacja w przypadku produktów dla muzyków, którzy jak zwykle mogą liczyć na ciekawe oferty dotyczące zarówno sprzętu jak i oprogramowania. Wiele firm postanowiło jednak działać w tym roku wcześniej, i rozpoczęło swoje promocje już pod koniec listopada. Jedną z nich jest Propellerhead, znana głównie jako producent programu Reason.

Z okazji wielkiej świątecznej wyprzedaży ponad setka produktów znajdujących się obecnie w internetowym sklepie firmy została przeceniona nawet o 50%. Co więcej, każdy kto do końca roku zakupi najnowszą wersję programu Reason otrzyma w prezencie zestaw dodatkowych instrumentów i efektów o wartości $450. Oto szczegóły promocji podesłane nam przez polskiego dystrybutora programu Reason 8 – firmy Audiofactory.

Teraz jest najlepszy czas na kupno programu Reason 8!
Kup Reason (pełną wersję) pomiędzy 28 listopada a 31 grudnia 2014 roku i zdobądź najlepsze instrumenty i efekty gratis (rozszerzenia Rack Extensions do programu Reason). Wartość dodatkowych produktów wynosi ponad 450$!

Kup Reason 8 i otrzymaj poniższe produkty gratis:

  • Korg MonoPoly ($49)
  • Korg Polysix ($49)
  • Propellerhead PX7 FM Synthesizer($99)
  • Propellerhead Radical Keys ($99)
  • Propellerhead Polar ($69)
  • Propellerhead Rotor ($49)
  • Propellerhead Pulsar ($49)

Jak to działa?
Każdy klient, który nabędzie i zarejestruje program Reason 8 (oferta dotyczy pełnej wersji od podstaw oraz wersji Student/Teacher, promocja nie obejmuje uaktualnień) przed końcem trwania promocji (przed 31.12.2014), otrzyma wymienione rozszerzenia gratis. Dodane zostaną one do konta użytkownika na stronie frmy Propellerhead. W celu pobrania rozszerzeń należy zalogować się na swoje konto, odnaleźć przycisk Rack Extensions i kliknąć „sync all”.