Summer of Sound 2017 – letnia promocja od Native Instruments

Summer of Sound to organizowana co roku promocja, w ramach której posiadacze wybranych produktów z oferty firmy Native Instruments mogą zaoszczędzić na płatnych update’ach, upgrade’ach i crossgrade’ach. Tegoroczna edycja trwać będzie od 1 do 30 czerwca.

Podobnie jak w poprzednich latach, najciekawszym z produktów objętych promocją są pakiety Komplete i Komplete Ultimate. Ceny upgrade’ów i update’ów tych zestawów w trakcie trwania promocji prezentują się następująco:

KOMPLETE 11 ULTIMATE UPGRADE – 2 099 PLN brutto

KOMPLETE 11 ULTIMATE UPDATE – 839 PLN brutto

KOMPLETE 11 ULTIMATE UPGRADE dla posiadaczy KOMPLETE 8-11 – 1259 PLN brutto

KOMPLETE 11 UPDATE – 419 PLN brutto

KOMPLETE 11 UPGRADE – 839 PLN brutto

Wśród pozostałych produktów objętych promocją znajdziemy również kilka najpopularniejszych wirtualnych instrumentów i bibliotek brzmieniowych z oferty Native Instruments, takich jak Kontakt 5, Reaktor 6, Battery 4 czy Guitar Rig 5. Warto też wspomnieć o tym, że do 5 czerwca obowiązuje również inna promocja, w ramach której osoby rejestrujące nowy kontroler z serii Maschine otrzymają za darmo 7 wybranych rozszerzeń biblioteki programu Maschine 2. Więcej informacji na temat obu promocji znajdziecie na oficjalnej stronie firmy MegaMusic – polskiego dystrybutora produktów Native Instruments.