Summer of Sound – letnie promocje od Native Instruments

summer of soundFirma Native Instruments w ciągu kilku ostatnich lat zdążyła już przyzwyczaić swoich klientów do w miarę regularnych promocji i wyprzedaży. Tegoroczna edycja Summer of Sound nie stanowi więc chyba zaskoczenia dla nikogo, co nie oznacza jednak, że nie warto jej się przyjrzeć bliżej.

Podobnie jak miało to miejsce w zeszłym roku, tak i teraz mamy tu do czynienia z promocją skierowaną głównie do osób posiadających już w swoim arsenale produkty firmy Native Instruments. 50% obniżką cen zostały objęte bowiem płatne Update’y, Upgrade’y i Crossgrade’y wybranych pozycji z katalogu niemieckiego giganta. Najbardziej łakomym kąskiem są tu oczywiście pakiety Komplete 10 i Komplete 10 Ultimate, które mogą skusić posiadaczy kontrolerów z serii Maschine lub klawiatur sterujących Komplete Kontrol S (w tym również osoby, które dopiero rozważają zakup tych urządzeń). Summer of Sound stanowi też dobrą okazję dla osób korzystających z oprogramowania Maschine, które chcą wreszcie przerzucić się na wersję Maschine 2 (która została ostatnio wzbogacona o zawartość pakietu Komplete Select). Promocją objęte zostały również wybrane wirtualne instrumenty i efekty, takie jak chociażby Kontakt 5, Reaktor 5, Battery 4 i Guitar Rig 5.

Promocja Summer of Sound trwać będzie do końca czerwca. Więcej informacji na jej temat znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Native Instruments.