Wtyczka Strum GS-2 wzbogacona o brzmienie gitary elektrycznej

Strum GS-2Strum GS-2 to całkiem ciekawy wirtualny syntezator zaprojektowany z myślą o symulowaniu brzmienia gitary akustycznej. Tym co wyróżnia go na tle konkurencji jest zestaw pomysłowych sztuczek pozwalających na bardziej wiarygodne odwzorowywanie rozmaitych niuansów brzmieniowych wspomnianego instrumentu.

Gdy wtyczka ta trafiła oficjalnie do sprzedaży w marcu bieżącego roku jej twórcy zapowiedzieli, że już niedługo doczeka się ona darmowej aktualizacji wzbogacającej ją o możliwość symulowania brzmienia gitary elektrycznej. Obietnicę tą udało im się spełnić kilka dni temu. Niestety, wsłuchując się w poniższą oficjalną prezentację trudno nie odnieść wrażenia, że elektryczna strona wtyczki Strum GS-2 brzmi jednak nieco mniej realistycznie niż jej akustyczne oblicze (zwłaszcza w tych mocno przesterowanych fragmentach), chociaż trzeba przyznać, że nadal jest to poziom nieosiągalny dla większości konkurentów.

W ramach przypomnienia – poniżej znajdziecie pierwsze nagranie promocyjne pokazujące nie tylko akustyczne oblicze wtyczki Strum GS-2 ale też poszczególne tryby jej działania:

Z okazji nowej aktualizacji cena wtyczki została obniżona do $149. Promocja utrzyma się do końca miesiąca, po czym cena podniesie się z powrotem o $50. Więcej informacji na temat wtyczki Strum GS-2 i jej najnowszej aktualizacji znajdziecie na oficjalnej stronie produktu.