Spitfire Audio prezentuje Spitfire Symphony Orchestra

Firma Spitfire Audio działa ostatnio na zdwojonych obrotach, wypuszczając na rynek jeden nowy produkt za drugim. Najnowszą pozycją w jej katalogu jest Spitfire Symphony Orchestra – pakiet bibliotek brzmieniowych obejmujących różne grupy instrumentów wchodzących w skład orkiestry symfonicznej.

Zestaw składa się z czterech bibliotek: Spitfire Symphonic Strings, Spitfire Symphonic Woodwinds, Spitfire Symphonic Brass oraz Masse. Trzy pierwsze z nich, będące spadkobiercami wycofanej ze sprzedaży serii British Modular Library, były dostępne do nabycia oddzielnie już od jakiegoś czasu (osoby posiadające już jedną bądź kilka z nich mogą kupić Spitfire Symphony Orchestra w obniżonej cenie). Nowością jest za to czwarta biblioteka, oferująca brzmienia nie tylko poszczególnych sekcji ale też pełnej orkiestry, zaprojektowana tak, by ułatwić i przyśpieszyć pracę nad utworami.

Pakiet Spitfire Symphonic Orchestra dostępny jest do nabycia na oficjalnej stronie firmy Spitifre Audio. Jego cena wynosi 1739 euro.