Szkoła Muzyki Nowoczesnej zapowiada dni otwarte i konkurs dla muzyków

Mieszcząca się we Wrocławiu Szkoła Muzyki Nowoczesnej co roku organizuje dni otwarte, podczas których odwiedzający mogą zapoznać się bliżej z placówką i jej kadrą nauczycielską. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 19-20 maja.

Osoby odwiedzające dni otwarte Szkoły Muzyki Nowoczesnej będą mogły wziąć udział w różnego rodzaju wykładach, warsztatach, lekcjach pokazowych i panelach dyskusyjnych. Do dyspozycji uczestników imprezy zostanie oddany też tzw. Jam Room, czyli pokój wypełniony sprzętem, który będzie można swobodnie testować (znajdą się tam produkty takich firm jak Arturia, Novation, Teenage Engineering i Ableton). W tym roku dni otwarte Szkoły Muzyki Nowoczesnej połączone zostaną z oficjalną polską premierą programu Ableton Live 10. Z tej okazji zorganizowany został konkurs dla muzyków, w którym głównymi nagrodami są 4 licencje na program Ableton Live 10 Standard.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na oficjalnym profilu szkoły w serwisie Facebook. Pełen regulamin konkursu możecie zaś przeczytać tutaj.