Slate Digital wprowadza abonament na wtyczki

SlatePowszechny dostęp do internetu drastycznie odmienił sposób, w jaki w dzisiejszych czasach kupujemy wirtualne dobra, takie jak programy komputerowe. Coraz więcej firm przerzuca się z „normalnej” formy sprzedaży swoich produktów na model subskrypcji, w ramach którego wynajmujemy dostęp do danego oprogramowania na określony czas.

Taki sposób dystrybucji oprogramowania powoli zyskuje popularność również wśród firm zajmujących się tworzeniem wirtualnych narzędzi dla muzyków. Kilka miesięcy temu usługę tego typu wprowadziła firma Cakewalk, odpowiedzialna za programy z serii Sonar, a teraz w jej ślady poszło również Slate Ditital.

Wprowadzona przez nich usługa o nazwie MIX MASTER BUNDLE pozwala nam zyskać dostęp do wszystkich wtyczek z katalogu firmy w cenie $19.99 miesięcznie lub $240 rocznie ($24.99 miesięcznie i $299 rocznie jeśli chcemy dodatkowo zyskać dostęp do wtyczki LX480 firmy Relab). Opłacając abonament zapewniamy też sobie dostęp do wszystkich nowych wtyczek i płatnych aktualizacji, które trafią do sprzedaży w trakcie trwania naszej subskrypcji. W chwili obecnej dostępna jest również promocja, w ramach której część pieniędzy wydanych na abonament wraca do nas w postaci kuponu na zakup wtyczek firmy Slate Digital. Warto też wspomnieć o tym, iż osoby które zakupiły wcześniej produkty wspomnianej firmy otrzymają darmowy, próbny dostęp do usługi MIX MASTER BUNDLE.

Wprowadzenie możliwości „wynajmu” wtyczek nie oznacza oczywiście, iż firma Slate Digital zaprzestanie normalnej formy sprzedaży swoich produktów. Trzeba jednak przyznać, że możliwość wykupienia tymczasowego dostępu do pokaźnego katalogu wtyczek za stosunkowo niewielką opłatą wydaje się być całkiem ciekawym rozwiązaniem, zwłaszcza dla osób które wiedzą o tym, że będą potrzebować danego narzędzia tylko do jednego konkretnego projektu. Więcej informacji na temat usługi MIX MASTER BUNDLE znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Slate Digital.