SampleTank Custom Shop – darmowa wersja popularnego samplera

Custom ShopMimo iż firma IK Multimedia kojarzona jest obecnie głównie z akcesoriami i aplikacjami na urządzenia mobilne, to jednak nie wolno zapominać o tym, że w jej ofercie znaleźć można również oprogramowanie dla „pełnowymiarowych” komputerów. Ich najpopularniejszym produktem tego typu jest SampleTank – rozbudowany sampler, który doczekał się właśnie nowego, darmowego wcielenia.

SampleTank Custom Shop, bo taką nazwę nosi wspomniana wtyczka, daje użytkownikom dostęp do 30 wbudowanych instrumentów, wśród których znajdziemy między innymi samplowane pianina, instrumenty smyczkowe, zestawy perkusyjne, gitary i instrumenty dęte. Aplikacja pozwala nam też skorzystać z większości opcji modulowania brzmienia znanych z płatnych wersji programu SampleTank 3. Mówiąc krótko: jak na darmowe oprogramowanie SampleTank Custom Shop oferuje całkiem pokaźny wachlarz możliwości.

Celem przyświecającym wszystkim tym darmowym elementom jest zachęcenie użytkowników do zapoznania się z pełnym katalogiem samplowanych instrumentów firmy IK Multimedia, które następnie mogą oni zakupić bezpośrednio w internetowym sklepie będącym częścią aplikacji. Ceny poszczególnych produktów tego typu zaczynają się już od niespełna 30 dolarów, a dla osób korzystających z Sample Tank Custom Shop przewidziano dodatkowo zniżkę na pierwsze dziesięć zakupionych instrumentów.

Więcej informacji na temat Sample Tank Custom Shop znajdziecie na oficjalnej stronie firmy IK Multimedia, gdzie możecie także pobrać wspomniany program.