Reloop prezentuje NEON

Reloop NeonFirma Reloop coraz wyraźniej koncentruje się na narzędziach dla osób korzystających na co dzień z systemów DVS (a zwłaszcza Serato). Do całkiem udanego, hybrydowego gramofonu Rp-8000 dołączył dziś bowiem Neon – kompaktowy kontroler mający stanowić uzupełnienie dla dwóch gramofonów i miksera. 

Nowy kontroler stworzony został z myślą o współpracy z programem Serato DJ, a jego główny element stanowi osiem czułych na siłę nacisku padów wyposażonych w kolorowe podświetlenie. Urządzenie potrafi działać w ośmiu domyślnych trybach: Sampler, Pad FX, Slicer, Looped Slicer, Cue, Flip, Hot Loop i Manual Loop. Większość potencjalnych nabywców ucieszy też z pewnością fakt, że jeden kontroler będzie mógł obsłużyć cztery wirtualne odtwarzacze. Co więcej, w przypadku korzystania z dwóch egzemplarzy jednocześnie będziemy mogli połączyć je ze sobą korzystając funkcji Smart Link, dzięki której zaoszczędzimy cenne porty USB.

Reloop Neon trafi do sprzedaży w październiku bieżącego roku a cena sugerowana przez producenta wynosi 129 euro. Więcej informacji na jego temat znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej produktu.