Reloop prezentuje Hybrid Battle Pack

Reloop RP-8000Pamiętacie jeszcze Rp-8000? Ten nietuzinkowy gramofon/kontroler od firmy Reloop narobił niedawno wokół siebie dużo zamieszania, stając się pierwszym poważnym pretendentem do wypełnienia pustki po nieodżałowanym SL-1200 mk2 a zarazem pierwszym gramofonem z oficjalnym wsparciem dla programu Serato DJ. Niestety, jak to zwykle bywa przypadku sprzętu z wyższej półki okazał się on też urządzeniem dość drogim. 

Nowa promocja przygotowana przez firmę Reloop nie obniża wprawdzie ceny samych gramofonów, ale za to pozwala nabyć je w zestawie z mikserem w całkiem atrakcyjnej cenie. W skład pakietu noszącego nazwę Hybrid Battle Pack wchodzą bowiem dwa egzemplarze RP-8000 oraz jeden IQ2 MIDI. Cena całości wynosi 1399 euro, czyli ponad 300 euro mniej niż w przypadku kupowania wszystkich elementów oddzielnie. Nieco mniej wymagający użytkownicy mogą zainteresować się natomiast nieco tańszym (999 euro) zestawem Classic Battle Pack, w którym RP-8000 zastąpiono niższym modelem RP-7000 pozbawionym funkcji kontrolera MIDI.

Promocja trwa do końca września bieżącego roku, a więcej informacji na jej temat znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Reloop.
Header_RP8000_en_euro

Header_RP7000_en_euro