Accusonus Regroover Essential za darmo do 22 czerwca

Wtyczka Accusonus Regroover dostępna jest w dwóch wersjach – Essential i Pro – kosztujących odpowiednio $99 i $219. Przez kilka najbliższych dni pierwsza z nich będzie jednak dostępna do pobrania za darmo.

Regroover Essential to ciekawe narzędzie, pozwalające podzielić wybraną przez nas próbkę na cztery bądź więcej „warstw”, reprezentujące różne elementy składowe danego nagrania (wtyczka została zaprojektowana z myślą o wyodrębnianiu poszczególnych instrumentów z pętli perkusyjnych, lecz eksperymenty z innymi rodzajami nagrań również mogą przynieść ciekawe rezultaty). Użytkownik może następnie nie tylko modulować brzmienie każdej warstwy z osobna, ale też odpalać ich wybrane fragmenty za pomocą komunikatów MIDI. Poniższe nagranie prezentuje w praktyce możliwości Regroovera.

Warto wspomnieć o tym, że proces pozyskiwania darmowej licencji na wspomnianą wtyczkę jest odrobinę bardziej skomplikowany niż ma to miejsce w większości podobnych promocji. By wejść w posiadanie Regroover Essential należy najpierw kupić ją za $0 w internetowym sklepie ADSR (rejestracja konta w sklepie jest opcjonalna). Zamiast samego programu otrzymamy jednak kod aktywacyjny, który należy podać podczas zakładania konta na oficjalnej stronie firmy Accusonus. Dopiero po wykonaniu tych dwóch czynności zyskamy dostęp do plików instalacyjnych oraz numeru seryjnego wymaganego do aktywacji wtyczki.