Realivox Ladies taniej o 75%

Realivox Ladies to całkiem ciekawa biblioteka brzmieniowa, oferująca użytkownikowi samplowane głosy pięciu różnych wokalistek. Jej standardowa cena wynosi $399,95, jednak przez najbliższe dwa tygodnie będzie można nabyć ją za $99,99.

Piątka wokalistek, które możemy usłyszeć w Realivox Ladies, różni się między sobą nie tylko barwą głosu, ale też stylistyką śpiewu. Głos Patty i Julie kojarzy się z chórkami w popowej piosence, Toni bliżej do stylistyki R’n’B, Cheryl śpiewa bardzo delikatnie zaś Teresa przywodzi na myśl operową diwę. Panie mogą śpiewać zarówno solo jak i w różnych kombinacjach, co w połączeniu z możliwością modulowania głosu każdej z nich pozwala uzyskać ciekawe efekty. Każda z wokalistek zarejestrowała na potrzeby biblioteki pokaźną porcję próbek obejmujących 58 różnych głosek, takich jak „Oh”, „Mmm”, „Ooo” czy „Doo”, z których użytkownik może samodzielnie budować rozmaite wokalne frazy. Poniższe nagranie prezentuje szczegółowo możliwości biblioteki.

Realivox Ladies dostępne jest do nabycia w cenie $99,99 na stronie sklepu Audio Plugin Deals. Promocja obowiązywać będzie do 5 kwietnia. Warto mieć jednak na uwadze, że wersja objęta promocją wymaga posiadania pełnej wersji samplera Kontakt 5. Wersja mogąca współpracować z darmowym Kontakt 5 Player nadal kosztuje $420 i można ją nabyć na oficjalnej stronie firmy Realitone.