Native Instruments obniża cenę Reaktor 5

REAKTOR_5

Reaktor 5 to na dzień dzisiejszy jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów firmy Native Instruments. Źródłem sukcesu tej wtyczki jest fakt iż nabywając ją otrzymujemy nie tylko zestaw interesujących syntezatorów, ale też rozbudowaną platformę do tworzenia własnych wirtualnych instrumentów, efektów i innych narzędzi służących do pracy z dźwiękiem, co przyczyniło się między innymi do powstania wokół niej silnej społeczności użytkowników.

Teraz firma Native Instruments zdecydowała się na krótkotrwałą, ale za to dość drastyczną obniżkę ceny wspomnianej wtyczki, która przez najbliższe kilka dni (a konkretniej: do 28 maja) będzie dostępna do nabycia za jedyne 99 euro, czyli o 300 euro taniej niż normalnie. Więcej informacji na temat promocji znajdziecie na jej oficjalnej stronie internetowej.

Dotychczasowych użytkowników Reaktora z pewnością ucieszy natomiast fakt, iż firma Native Instruments zdecydowała się na odświeżenie internetowej biblioteki narzędzi stworzonych przez użytkowników, w której znajdziemy obecnie niemal cztery tysiące darmowych wtyczek. Nowa wersja Reaktor User Library oferuje nie tylko ulepszony design strony, ale też poprawiony system wyszukiwania ułatwiający przeglądanie zawartości biblioteki.