QuNexus – Kolejna wideoprezentacja

QuNexus Keith McMillen InstrumentsKeith McMillan nie próżnuje. Mimo iż jego najnowszy projekt przekroczył już w serwisie Kickstarter kwotę wymaganą do jego realizacji o niemal 10 tysięcy dolarów, dalej dokłada on wszelkich starań by przekonać do niego jeszcze większą grupę ludzi. W ramach krótkiego przypomnienia: QuNexus to miniaturowa klawiatura sterująca (mogąca pracować również jako konwerter MIDI – CV) wyróżniająca się na tle innych tego typu urządzeń Padami czułymi na siłę i miejsce nacisku zastępującymi tradycyjne klawisze. To właśnie na tym szczególnym elemencie koncentruje się najnowsze wideo promocyjne.

Akcja zbierania funduszy za pomocą serwisu Kickstarter będzie trwać jeszcze przez 22 dni. Przez ten czas QuNexus można nabyć za 200 dolarów (w cene wliczona wysyłka po za granicę stanów). Więcej informacji na stronie http://www.kickstarter.com/projects/kmi/qunexus-smart-sensor-keyboard-controller

edit: 28.11.12

Ponieważ już dwa dni później Keith McMillan wstawił do sieci kolejny filmik stwierdziłem, iż nie ma sensu umieszczać co chwilę nowego artykułu dotyczącego QuNexus. Wszystkie nowe nagrania które nie zdradzają żadnych nie odkrytych wcześniej tajemnic tego kontrolera będą więc od tej pory umieszczane tutaj: