Pyramid Sequencer znów w sprzedaży

pyramidPyramid to ciekawy sekwencer produkowany przez firmę Squarp Instruments, łączący prosty i przejrzysty design z zaskakującą ilością funkcji. Po raz pierwszy zaprezentowano go niemal dokładnie rok temu, jednak wtedy do sprzedaży trafiło zaledwie sto sztuk. Niedawno na stronie producenta pojawiła się informacja o możliwości składania zamówień na kolejne egzemplarze.

Mimo iż Pyramid Sequencer na pierwszy rzut oka prezentuje się dość niepozornie, to jednak kryje on w sobie całkiem duże możliwości, poczynając od bardzo precyzyjnej i szczegółowej kontroli nad poszczególnymi dźwiękami, idąc przez wbudowane efekty MIDI a kończąc na generatorze tzw. rytmów Euklidesa. Z okazji ponownego pojawienia się tych urządzeń w sprzedaży na oficjalnym kanale firmy Squarp pojawiły się cztery nowe nagrania, prezentujące szczegółowo główne tryby działania Pyramid: Live Mode, Step Mode, Track Mode i Seq Mode.

Pyramid Sequencer wyceniony został przez producenta na 590 euro + VAT i można go zamówić na oficjalnej stronie firmy Squarp Instruments. Nie wiadomo dokładnie, ile egzemplarzy zostanie wyprodukowanych tym razem (chociaż można założyć, że więcej niż sto). Sekwencery trafią do szczęśliwych nabywców pod koniec marca bieżącego roku.