Propellerhead Software organizuje majową wyprzedaż – wybrane produkty nawet 75% taniej

Reason Bundles

W ciągu ostatnich piętnastu lat firmie Propellerhead Software udało się stworzyć wokół swojego flagowego programu Reason specyficzny ekosystem rozszerzeń Rack Extensions – z jednej strony zamknięty, wręcz hermetyczny, z drugiej zaś przemyślany i spójny. W chwili obecnej w internetowym sklepie firmy Propellerhead Software można nabyć niemal 300 wirtualnych instrumentów, efektów i narzędzi tego typu. Niektóre z nich zostały zaś objęte tymczasową obniżką cen sięgającą nawet 75%.

Majowa obniżka cen w internetowym sklepie Propellerhead Software dotyczy ponad setki produktów i będzie trwać do końca bieżącego tygodnia. Wśród przecenionych produktów znalazły się między innymi wypuszczone na rynek całkiem niedawno pakiety Backline Rig, Outboard Rig i Synthetic Rig, będące gotowymi paczkami wtyczek powiązanych ze sobą tematycznie i przeznaczonych do konkretnych zastosowań. Warto też dodać, że oprócz wirtualnych instrumentów, efektów i narzędzi na liście produktów objętych promocją znajdziemy też wiele tzw. ReFills, czyli bibliotek brzmieniowych przygotowanych specjalnie z myślą o programie Reason.

Pełną listę rozszerzeń Rack Extensions i ReFills znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Propellerhead Software. Warto też pamiętać o tym, że większość wtyczek można swobodnie przetestować przed zakupem.