iZotope prezentuje Ozone 7 i Ozone 7 Advanced

Ozone 7iZotope to firma zajmująca się tworzeniem wirtualnych instrumentów, efektów i narzędzi do obróbki dźwięku. Jej najpopularniejszym produktem jest Ozone – zestaw cyfrowych narzędzi do miksu i masteringu. Pakiet ten doczekał się niedawno siódmej edycji.

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku „szóstki” Ozone 7 dostępny jest w dwóch wariantach: standardowym i zaawansowanym. Wśród nowych elementów pakietu znalazły się między innymi cztery narzędzia wzorowane na klasycznych urządzeniach studyjnych: Vintage Limiter, Vintage Tape, Vintage Compressor i Vintage EQ (pierwszy element dostępny jest w obu wersjach, podczas gdy pozostałe trzy znajdziemy tylko w wersji Advanced), usprawniony maximizer oraz powiększona biblioteka gotowych presetów, dzięki której program ten ma stać się bardziej przyjazny dla początkujących. Użytkownicy wersji standardowej zyskają też dostęp do Dynamic EQ, które w poprzedniej edycji zarezerwowane było wyłącznie dla posiadaczy wersji Advanced.

iZotope Ozone 7 wyceniony został na $249, a Ozone 7 Advanced na $499, jednak jeszcze dziś można nabyć je w promocyjnych cenach $199 i $449. Przed podjęciem decyzji o zakupie można skorzystać też z dziesięciodniowych wersji demonstracyjnych obu programów. Osoby, które kupiły wtyczki Ozone 6 lub Ozone 6 Advanced po 26 sierpnia otrzymają nowe wersje za darmo. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie firmy iZotope.