Orchestral Companion Strings za nieco ponad 1 euro

orchestralcompanionstrings1

Orchestral Companion Strings to wirtualny instrument firmy SONiVOX oferujący samplowane brzmienia sekcji smyczkowej orkiestry symfonicznej. Standardowa cena tej wtyczki wynosi 132 euro, jednak przez kilka najbliższych tygodni można ją będzie nabyć za jedyne 1,21 euro.

Orchestral Companion Strings daje nam dostęp do 90 gotowych brzmień obejmujących zarówno pełną sekcję smyczków jak i poszczególnych grup instrumentów (takich jak skrzypce, altówki, wiolonczele i kontrabasy). Do dyspozycji użytkownika oddano też obwiednię głośności, zestaw wbudowanych efektów oraz generator wolnych przebiegów (LFO) mogący modulować głośność, wysokość dźwięku i filtr. Wtyczka dostępna jest w formatach VST, AU, RTAS i AAX.

Wtyczka SONiVOX Orchestral Companion Strings jest dostępna do nabycia w cenie 1,21 euro w sklepie Plugin Boutique. Promocja trwać będzie do 31 stycznia 2017 roku. Warto też wspomnieć o tym, że w tym samym sklepie wznowiono również promocję na całkiem ciekawy syntezator Xpand!2, który również kosztuje obecnie 1,21 euro.