Numark NS7III już w sprzedaży

NS 7 IIIKontroler NS7II był do niedawna najmocniejszym punktem w katalogu firmy Numark, a zarazem jednym z najlepszych kontrolerów DJ-skich które pojawiły się na rynku w ciągu kilku ostatnich lat (jego obszerną recenzję możecie przeczytać tutaj). Nie dziwi więc fakt, iż jego następca zachował wszystkie cechy niezwykle udanego poprzednika, wzbogacając go jedynie o trzy wyświetlacze i kilka kosmetycznych usprawnień. Teraz NS7III trafił wreszcie oficjalnie do sprzedaży.

Krótkie przypomnienie dla osób, które nie spotkały się wcześniej z wspomnianym modelem: najważniejszą cechą wyróżniającą NS7III na tle konkurencji są zmotoryzowane koła jog, całkiem wiernie symulujące talerze gramofonu. Kolejnym elementem na który warto zwrócić uwagę są świetne pady, wyprodukowane prze firmę Akai. Swego rodzaju ciekawostkę stanowią też potencjometry sekcji miksera i efektów, które reagują na dotyk, co daje całkiem ciekawe możliwości kreatywnym DJ-om. Najważniejszą nowością wprowadzoną w trzeciej wersji kontrolera są jednak oczywiście wspomniane wcześniej wyświetlacze, dzięki którym możliwe staje się miksowanie muzyki bez konieczności patrzenia w ekran komputera. Warto też zwrócić uwagę na fakt, iż już niedługo do sprzedaży trafi specjalna przystawka do NS7II, dzięki której posiadacze starszego modelu również zyskają dostęp do ekranów.

Cena NS7III w polskich sklepach waha się od 5499 do 5999 zł. Więcej informacji na jego temat znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Numark.