Numark zapowiada NS6II

Kontroler Numark NS6 pojawił się na rynku w 2011 roku i szybko zyskał całkiem sporą popularność wśród użytkowników programu Serato Itch. Teraz model ten doczekał się wreszcie następcy w postaci NS6II.

Nowy kontroler firmy Numark łączy w sobie cechy oryginalnego modelu z pomysłami zaczerpniętymi z nowszych produktów tej samej firmy. Nadal mamy tu więc do czynienia z czterokanałowym kontrolerem mogącym funkcjonować jako samodzielny mikser (wyposażony we własne przedwzmacniacze gramofonowe oraz wyjścia XLR), jednak teraz może on pochwalić się również kolorowymi padami (małymi, takimi jak w modelu NV), pokrętłami rozpoznającymi dotyk, wyświetlaczami na kołach jog, dwoma interfejsami audio oraz możliwością obsługi płyt z kodem czasowym. Urządzenie sprzedawane będzie w zestawie z pełną wersją programu Serato DJ (rozszerzenie DVS będzie trzeba niestety dokupić oddzielnie).

Kontroler NS6II trafi do sprzedaży latem bieżącego roku i będzie kosztował $799. Więcej informacji na jego temat znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Numark.