Numark NS6II już w sprzedaży

Kontroler Numark NS6II został po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowany w marcu bieżącego roku. Teraz urządzenie to trafiło wreszcie do sprzedaży.

Numark NS6II to czterokanałowy kontroler dla programu Serato DJ, mogący funkcjonować również jako samodzielny mikser kompatybilny z rozszerzeniem Serato DVS. Cechami odróżniającymi go od poprzednika (modelu NS6 z 2011 roku) są kolorowe pady (stosunkowo małe, przypominające te z modelu NV), wyświetlacze umieszczone na kołach jog (te z kolei zostały zapożyczone z modelu Mixtrack Platinum), pokrętła rozpoznające dotyk (jak w modelu NS7 II) oraz podwójny interfejs audio, umożliwiający podłączenie kontrolera do dwóch komputerów jednocześnie (co znacznie ułatwia zmianę DJ-ów w trakcie imprezy oraz granie setów Back to Back). Na tylnym panelu kontrolera oprócz dwóch złączy USB znajdziemy też dwie pary wejść RCA wyposażone w przedwzmacniacze gramofonowe, dwa wejścia mikrofonowe (TRS), parę wyjść Booth (RCA) oraz dwie pary wyjść Master (XLR i RCA).

Numark NS6II sprzedawany jest w zestawie z pełną wersją programu Serato DJ. Cena sugerowana przez producenta wynosi $799. Więcej informacji na jego temat znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej firmy Numark.