Wybrane produkty z katalogu Native Instruments 50% taniej do końca weekendu

NI ThanksgivingTo, że w naszym kraju nie obchodzi się święta dziękczynienia nie oznacza jeszcze, że nie możemy korzystać ze związanych z nim promocji. Jedną z najciekawszych z nich jest wyprzedaż organizowana przez firmę Native Instruments, w ramach której niemal cała software’owa część jej katalogu dostępna jest do nabycia za połowę ceny.

Większość spośród produktów objętych promocją to wirtualne instrumenty i efekty, wśród których znajdziemy zarówno nowsze jak i starsze produkty, co daje dobrą okazję do uzupełnienia swojej prywatnej kolekcji wtyczek. Niestety, jak łatwo było przewidzieć promocją nie został objęty żaden z pakietów Komplete. Większość użytkowniku ucieszy natomiast fakt, że 50% obniżka cen dotknęła również programów Maschine 2 (a mówiąc konkretniej, aktualizacji dla posiadaczy pierwszej wersji) oraz Traktor Pro 2.

Promocja trwa dość krótko, bo zaledwie do najbliższego poniedziałku, dlatego też warto pośpieszyć się z podjęciem decyzji. Pełną listę przecenionych produktów znajdziecie zaś tutaj.