Wszystkie kursy Musoneo 50% taniej

Musoneo PromocjaJakiś czas temu w serwisie Musoneo rozpoczęła się promocja, w ramach której ceny wszystkich płatnych kursów zostały obniżone o połowę. Teoretycznie miała ona dobiec końca wczoraj, jednak dziś rano okazało się, że zostanie przedłużona jeszcze do 10 czerwca.

W ofercie Musoneo znaleźć można obecnie kilkadziesiąt kursów z zakresu produkcji muzycznej i realizacji nagrań, obejmujących zarówno podstawy jak i bardziej zaawansowane zagadnienia. Wśród poruszanych tematów znalazła się między innymi obsługa rozmaitych programów typu DAW (m.in. Ableton, Maschine, Cubase i Sonar), obsługa wtyczek i narzędzi (m.in. Ozone, Massive, syntezatory, kompresory i korektory) oraz tematy bardziej ogólne (m.in. produkcja utworów w konkretnych stylach muzycznych, mastering, programowanie rytmów). Promocyjne ceny kursów wahają się od symbolicznych 5 zł za krótsze materiały do 30 zł za rozbudowane, kilkugodzinne lekcje.

Pełną listę kursów dostępnych w ofercie Musoneo znajdziecie tutaj. Promocja trwać będzie do najbliższego piątku (10.06.2016).