Sample Logic prezentuje Morphestra Generations

Sample Logic Morphestra GenerationsKażdy kto miał w życiu styczność z tworzeniem muzyki do gier, filmów lub spektakli teatralnych wie, jak nieocenioną pomocą może okazać się bogata kolekcja wirtualnych instrumentów orkiestrowych, w której znajdziemy inspirujące brzmienia idealnie nadające się do tworzenia dźwiękowych ilustracji i muzycznego tła. Właśnie do takiej grupy zalicza się Morphestra Generations, ważąca ponad 16 GB biblioteka samplowanych instrumentów stworzonych z myślą o współpracy z darmowym samplerem Kontakt 5 Player firmy Native Instruments.

Nowa biblioteka brzmień od Sample Logic nie koncentruje się jednak na tradycyjnym brzmieniu orkiestrowego instrumentarium (choć i takie się oczywiście tu trafi). Zamiast tego trzon paczki składającej się z ponad 1600 wirtualnych instrumentów stanowią brzmienia poddane silnej, często dość nietypowej obróbce, w celu uzyskania unikatowego zestawu wirtualnych instrumentów. Dopełnienie całości stanowią rozmaite brzmienia perkusyjne, pętle i „efekty specjalne”. Bibliotekę brzmień wyposażono również w całkiem pokaźny zestaw narzędzi umożliwiających dalszą obróbkę wchodzących w jej skład próbek.

Niestety, osoby zainteresowane zakupem Morphestra Generations będą musiały liczyć się z dość wysoką ceną pakietu, która wynosi aż $599.99. Osoby posiadające poprzednią część biblioteki Morphestra będą zaś mogły nabyć Generations za $99.99. Więcej informacji na oficjalnej stronie producenta.