Sample Logic prezentuje Morphestra 2

morphestra

Firma Sample Logic ma w swojej ofercie kilka naprawdę ciekawych bibliotek brzmieniowych skierowanych do twórców ścieżek dźwiękowych do filmów i gier. Ich najnowsze dzieło, noszące nazwę Morphestra 2, również zalicza się do tej kategorii.

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich bibliotek z tej serii (Morphestra 1 i Morphestra Generations, których brzmienia również wchodzą w skład zestawu) Morphestra 2 oferuje nam bogatą kolekcję sampli orkiestrowych, poddanych bardzo drastycznej obróbce w celu nadania im bardziej nietuzinkowego, wręcz eksperymentalnego charakteru. W zestawie znajdziemy ponad 25 GB sampli, 5000 gotowych presetów oraz pokaźną kolekcję wbudowanych narzędzi i efektów umożliwiających dalszą modulację brzmień wchodzących w skład zestawu.

Morphestra 2 wyceniona została na $499.99 (taniej niż poprzedniczki, ale nadal dość drogo) jednak przez jakiś czas będzie można nabyć ją w promocyjnej cenie $399.99. Do poprawnego działania biblioteki wymagany jest sampler Kontakt 5 lub darmowy Kontakt 5 Player. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Sample Logic.