Mixed in Key zapowiada własne oprogramowanie DJ-skie

Mixed In KeyMixed in Key to popularny wśród współczesnych DJ-i program, pozwalający nam zanalizować posiadaną bibliotekę utworów pod kątem tonacji i tempa. Jego twórcy mają również na swoim koncie nieco mniej popularny program – MIK Mashup, ułatwiający, jak łatwo się zresztą domyślić, tworzenie wszelkiej maści Mashupów.

Teraz jednak przyszła pora na całkiem odważny skok na głęboką wodę. Twórcy Mixed in Key postanowili bowiem stworzyć własne oprogramowanie DJ-skie, które ma stanowić konkurencję dla takich gigantów branży jak Traktor, Serato czy VDJ. Na razie nie wiadomo o nim zbyt wiele po za tym, że program ten otrzyma większość funkcji znanych z MIK. Jego autorzy zapowiedzieli też, że ich najnowsze dzieło będzie charakteryzowało się nietypowym podejściem do kwestii siatek (beatgrid), znacznie różniącym się od tego co prezentuje konkurencja.

Niestety, osoby zainteresowane tym programem będą jeszcze musiały nieco poczekać. Autorzy zapowiedzieli bowiem, iż pierwszy „rzut” kluczy do wersji beta zostanie ograniczony do 500 sztuk.

Mixed-In-Key-First-Look-600x600[1]