Mixed in Key 6 już w sprzedaży

Mixed in Key 6Mixed in Key to bez wątpienia jedno z najpopularniejszych narzędzi wykorzystywanych obecnie przez DJ-ów i producentów muzycznych. Program ten wykonuje za nich żmudną i nudną pracę jaką jest określanie tonacji utworów bądź sampli i zapisywanie jej w tagach pliku, co nie tylko ułatwia tak zwane miksowanie harmoniczne, ale też pomaga w organizowaniu posiadanych przez nas kolekcji nagrań. Teraz do sprzedaży trafiła kolejna, szósta już odsłona tego popularnego narzędzia.

Mixed in Key 6, oprócz poprawionego algorytmu określania tonacji i „poziomu energii” utworu, przynosi ze sobą szereg drobnych poprawek i usprawnień. Wśród nich na pierwszy plan wysuwa się wbudowane w program wirtualne pianino, pozwalające szybko sprawdzić, czy tonacja została ustalona poprawnie i ręcznie skorygować ewentualne błędy. Nie jest to co prawda nowość która skłoni kogokolwiek do zakupu, ale trzeba przyznać, że to miły dodatek, który docenią zwłaszcza osoby wykazujące pewną nieufność w stosunku do wyników „z automatu”.

Program Mixed in Key 6 dostępny jest do nabycia za 58 dolarów na oficjalnej stronie producenta. Poniżej znajdziecie krótki opis programu autorstwa Phil’a z Digital Dj Tips.