IK Multimedia prezentuje Miroslav Philharmonik 2

Miroslav

Miroslav Philharmonik to ciesząca się sporą popularnością kolekcja samplowanych, orkiestrowych instrumentów, będąca efektem współpracy firmy IK Multimedia i czeskiego kontrabasisty Miroslava Vitousa. Teraz wtyczka ta doczekała się nowej wersji.

Miroslav Philharmonik 2 oferuje nie tylko znacznie powiększoną bibliotekę brzmień, składającą się z 2,700 wirtualnych instrumentów o łącznej „wadze” 55 GB (warto zauważyć, że w skład biblioteki MP2 wchodzą również wszystkie brzmienia znane z „jedynki”) ale też pokaźną kolekcję nowych elementów, takich jak odświeżony interfejs (zapożyczający wiele rozwiązań z wtyczki SampleTank 3), nowe efekty (w tym Convolution Reverb, pozwalający na symulowanie pogłosu różnych pomieszczeń) oraz rozbudowany edytor brzmień.

W chwili obecnej Miroslav Philharmonik 2 dostępny jest do nabycia w promocyjnej cenie 399,99 euro (429,99 za wersję pudełkową). Cena za upgrade z poprzedniej wersji wtyczki (z którego skorzystać mogą również posiadacze SampleTank 3 oraz SampleTank 3 SE) wynosi 199 euro. Cena Crossgrade dla posiadaczy innych produktów firmy IK Multimedia wynosi 299 euro. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie produktu.