MIDI FIGHTER X: Znamy już zwycięskie projekty

Kilka dni temu pisaliśmy o nietypowej inicjatywie firmy DJ TechTools, która postanowiła ogłosić konkurs na projekt nowego kontrolera z serii Midi Fighter. Czytelnicy nadesłali ponad czterysta zgłoszeń, spośród których wybrano siedem (jedno wybrane przez głosowanie na Facebook, sześć przez jurorów). Większość uczestników konkursu postawiła na funkcjonalność, a wśród zgłoszonych prac dominowały projekty wzorowane na tradycyjnych, dwu lub czterokanałowych mikserach.

Należy jednak pamiętać, że ostateczny kształt nowego kontrolera z serii Midi Fighter będzie tylko inspirowany nadesłanymi pracami. Aktualnie trwają badania nad tym, który ze zwycięskich projektów zostałby kupiony najchętniej. Wszystko wskazuje więc na to, że kolejny kontroler z serii Midi Fighter będzie przypominał tradycyjny mikser DJ’ski, co jak najbardziej pokrywa się z pierwotnymi założeniami konkursu (stworzeniem małego kontrolera który stanowiłby centrum kontrolerystycznego setupu). Wszystkie nadesłane prace możecie zobaczyć tutaj. Poniżej prezentujemy siedmiu zwycięzców.

midi-fighter-mvmntmidi-fighter-seqfreqmidi-fighter-twistermidi-fighter-ultima-finalmidi-fighter-x-fademidi-fighter-astromidi-fighter-macromasher1