Urodzinowa wyprzedaż kontrolerów z serii Maschine

NI_A_Giant_Beat_for_Mankind_Maschine_Special_2014_Press_Release_HeadlinePierwszy kontroler z serii Maschine trafił do sprzedaży na przełomie maja i czerwca 2009 roku. Mimo iż na pozór stanowił on po prostu kolejną wariację na temat „16 padów w stylu MPC”, to jednak szybko okazało się, że pod znajomo wyglądającą maską krył się cały szereg możliwości pozostawiających ówczesną konkurencję daleko w tyle. Ogromna popularność pierwszej wersji sprawiła, że szybko doczekała się ona następcy w postaci „lekko podkoloryzowanego” Maschine Mk2, oraz dwójki towarzyszy: kompaktowego Maschine Mikro i rozbudowanego Maschine Studio. Teraz, przy okazji piątych urodzin oryginalnego wcielenia kontrolera, firma Native Instruments postanowiła zorganizować wyprzedaż wszystkich dostepnych obecnie w sprzedaży modeli z serii. 

Mówiąc konkretniej: promocja dotyczy kontrolerów Maschine Mikro Mk2, Maschine Mk2 oraz Maschine Studio, które przecenione zostały odpowiednio o 50, 100 i 200 euro. Jeśli więc od dłuższego czasu zastanawialiście się nad zakupem jednego z wymienionych modeli, teraz macie okazję zrobić to zauważalnie taniej. Wyprzedaż trwa do końca maja bieżącego roku, a więcej informacji na jej temat znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Native Instruments.

Przy okazji, warto wspomnieć też o tym, iż najnowszy reprezentant rodziny Maschine doczekał się nowego nagrania promocyjnego, w którym na jego temat wypowiadają się takie postacie jak Claude VonStroke czy DJ Honda.