Native Instruments obniża cenę Maschine Studio

Maschine StudioGdy firma Native Instruments po raz pierwszy zaprezentowała światu kontroler Maschine Studio spotkał się on z mieszanymi reakcjami ze strony internautów. Z jednej strony urządzeniu nadal brakowało wielu cech których oczekiwali od niego użytkownicy poprzednich modeli (i które usprawiedliwiłyby bardzo wysoką cenę). Z drugiej zaś okazało się, że nawet mimo wspomnianych braków nowy kontroler nadal robi piorunujące wrażenie, zwłaszcza dzięki zastosowanym wyświetlaczom i nowej wersji dedykowanego oprogramowania, zaprojektowanej z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu możliwości największego reprezentanta rodziny Maschine.

Osoby które od dłuższego czasu rozważały zakup tego kontrolera ucieszy z pewnością wiadomość, iż Native Instruments zdecydowało się dość drastycznie obniżyć jego cenę. Zamiast standardowych 999 euro można go teraz nabyć za 799 euro, co w przeliczeniu na naszą walutę daje niemal tysiąc złotych oszczędności (a przynajmniej tak to wygląda w oficjalnym sklepie Native Instruments. W polskich sklepach zarówno pierwotne jak i promocyjne ceny tego modelu prezentują się nieco inaczej).

Promocyjna cena kontrolera Maschine Studio utrzyma się do końca kwietnia. Więcej informacji na jego temat znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Native Instruments.