Mega Music zaprasza na prezentacje Maschine MK3 i Komplete Kontrol S MK2

Zapowiedziane niedawno nowe kontrolery firmy Native Instruments, czyli Maschine MK3 i klawiatury Komplete Kontrol S MK2, trafią do sprzedaży już w październiku. Jeszcze przed ich oficjalną premierą w wybranych polskich miastach odbędą się jednak specjalne prezentacje, w trakcie których odwiedzający będą mogli zapoznać się bliżej z wspomnianymi produktami. 

Pierwsze spotkanie z serii MASCHINE MK3 / KOMPLETE KONTROL-S MK2 TOUR odbędzie się już 27 września w Katowicach. Następnie nowe kontrolery odwiedzą Wrocław, Warszawę i Łódź. Szczegółowy plan trasy prezentuje się następująco (wszystkie spotkania startują o godzinie 17:00):

  • 27.09 -RNR Katowice, ul. Opolska 1
  • 28.09 – Ragtime Wrocław, ul. Traugutta 15
  • 18.10 – RNR Warszawa, ul. Armii Ludowej 17
  • 19.10 – Music Center Łódź, ul. Sienkiewicza 59

Wszystkie cztery prezentacje poprowadzi Maciej Polański, twórca serwisu Musoneo.pl znany również m.in. z magazynu Estrada i Studio, autor wielu poradników dotyczących obsługi kontrolerów i oprogramowania z serii Maschine. Po zakończeniu oficjalnej prezentacji odwiedzający będą mieli możliwość zadawania pytań oraz samodzielnego przetestowania sprzętu. Organizatorem spotkań jest firma Mega Music, polski dystrybutor produktów marki Native Instruments. Więcej informacji na temat Maschine MK3 i klawiatur Komplete Kontrol S MK2 znajdziecie tutaj.