Mark de Clive-Lowe prezentuje Maschine Studio i Komplete Kontrol S61

Mark de Clive-LoweMarka Komplete kojarzona jest głównie z oprogramowaniem przeznaczonym do pracy przy produkcji muzyki. Nic więc dziwnego, że seria klawiatur Komplete Kontrol S, zaprojektowanych z myślą o współpracy z wspomnianym pakietem wtyczek, również wydawała się być skierowana w stronę osób zainteresowanych pracą studyjną. Wszystko wskazuje jednak na to, że firma Native Instruments zamierza powiększyć nieco grono potencjalnych nabywców swoich nowych klawiatur, reklamując je jako sprzęt przeznaczony do grania Live-Act’ów.

Pierwszym efektem tych działań jest nowe nagranie promocyjne, w którym pochodzący z Nowej Zelandii muzyk Mark de Clive-Lowe prezentuje krótką aczkolwiek bardzo treściwą rutynę z wykorzystaniem kontrolerów Maschine Studio i Komplete Kontrol S61 oraz oprogramowania Maschine 2 i pakietu wtyczek Komplete 10.

Powyższy występ pokazany został w dość jasny i przejrzysty sposób, dzięki czemu nawet osoby, które nie miały wcześniej do czynienia z wspomnianymi urządzeniami i programami nie powinny mieć problemu ze zrozumieniem technicznej strony całego występu. Mimo wszystko warto zwrócić też uwagę na drugie nagranie, w którym Mark de Clive-Lowe rzuca nieco więcej światła na szczegóły swojej rutyny.

Więcej informacji na temat nagrania, wykorzystanych w nim urządzeń oraz samego artysty znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Native Instruments.