Wiosenne promocje od Native Instruments

MASCHINE_KOMPLETE_LP_01_b[1]W poprzednim roku katalog produktów firmy Native Instruments powiększył się o kilka nowych kontrolerów, będących w większości nieco zmodernizowanymi wersjami znanych i lubianych urządzeń. Teraz nadszedł więc czas na wiosenne sprzątanie magazynów, które jak to zwykle bywa wiąże się z ciekawymi promocjami mającymi na celu zwrócenie naszej uwagi zarówno na nowsze jak i nieco starsze modele z oferty NI.

Pierwsza z nich dotyczy drugiej generacji kontrolera Traktor Kontrol X1. Każdy kto w ciągu najbliższego miesiąca zdecyduje się na zakup tego urządzenia, którego cena wynosi obecnie 199 euro, otrzyma w prezencie pełną wersję oprogramowania Traktor Pro 2 o wartości 99 euro, co wydaje się naprawdę ciekawą ofertą zwłaszcza dla osób, które mają już pewne doświadczenia z programami konkurencyjnych firm i chciałyby przerzucić się na rozwiązania proponowane przez Native Instruments. Druga promocja skierowana jest natomiast do producentów muzycznych i dotyczy drugiej generacji kontrolera Maschine, która od teraz dostępna jest do nabycia w pakiecie z biblioteką wtyczek Komplete 9. Cena takiego zestawu to 799 euro, czyli o niemal 300 euro taniej niż w przypadku oddzielnego zakupu obu produktów.

Obie promocje obowiązują do końca marca tego roku, a więcej szczegółów na ich temat znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Native Instruments.