Maschine Day – ciekawe wydarzenie dla użytkowników Maschine

Firma Mega Music, polski dystrybutor produktów marki Native Instruments, postanowiła w tym roku zorganizować ciekawe wydarzenie dla użytkowników kontrolerów i oprogramowania z serii Maschine. Odbędzie się ono już 24 maja w Łodzi.

Podczas Maschine Day będzie można m.in. wziąć udział w wykładach i warsztatach związanych z używaniem Maschine oraz samodzielnie przetestować najnowsze produkty od Native Instruments. Zorganizowano też konkurs, w którym będzie można wygrać pakiety oprogramowania i sprzęt wspomnianej firmy. Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdziecie w zamieszczonej poniżej informacji prasowej od organizatorów:

Idea popularyzacji tworzenia muzyki elektronicznej nie jest nowa. Z MASCHINE chcemy ją jednak redefiniować – niech narzędzie stanie się miejscem nie tylko poszukiwania brzmień, ale też inspiracji i nowych wyzwań.


Dlatego prezentujemy inicjatywę MASCHINE DAY – dorocznego spotkania entuzjastów tworzenia nowych brzmień z użyciem grooveboxa Native Instruments. Podczas tego jednodniowego wydarzenia uczestniczy będą mieć szansę wysłuchać wykładów producentów i muzyków pracujących z użyciem MASCHINE. Przetestować instrumenty i oprogramowanie Native Instruments oraz pobawić się przy nowoczesnych rytmach podczas wieczornej imprezy TRAKTOR PARTY. Bez względu na poziom zaawansowania, każdy znajdzie coś dla siebie. Najważniejszym punktem tego święta muzyki jest finał KONKURSU do udziału, w którym chcemy wszystkich producentów Maschine! Wydarzenie odbędzie się 24.05.2019 w Łodzi w sklepie Skylark i klubie Dom.


Jest to również szansa na wygranie jednej z trzech atrakcyjnych nagród:

Nagroda główna: Native Instruments Komplete 12

Nagroda za miejsce II: Native Instruments Komplete Kontrol A49

Nagroda za miejsce III: Native Instruments Komplete Kontrol M32


Aby wziąć udział w konkursie:


1. Przygotuj oryginalny utwór z użyciem Maschine

2. Nagraj wideo ze swoim wykonaniem i wrzuć na serwis Vimeo/Youtube

3. Podeślij swoje imię, nazwisko oraz link z wykonaniem na konkurs@maschine.pl

4. Spośród zgłoszonych prac wyłonimy 8 finalistów, którzy 24 maja pokażą swoje umiejętność na żywo w Łodzi podczas Maschine Day.

5. Zgłoszenia można przesyłać do 30.04.2019 do godziny 0:00


Do zobaczenia na MASCHINE DAY.