Lucid Mission – kolejna paczka brzmień dla Maschine

Lucid Mission
Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o oficjalne rozszerzenia bibliotek programu Maschine 2.0 firma Native Instruments idzie jak burza. Mimo iż od premiery wspomnianej aplikacji minęło niespełna pół roku, to jej nabywcy mogą już wybierać spośród pięciu dodatkowych pakietów brzmień (nie wspominając o kilkunastu rozszerzeniach dla poprzedniej wersji, które współpracują również z „dwójką”).

Najnowszy z nich, noszący nazwę Lucid Mission, przenosi nas w świat syntetycznych, hipnotyzujących brzmień współczesnej muzyki klubowej. Główny element pakietu stanowią tym razem dodatkowe presety dla syntezatora Massive, których znalazło się tu aż 50 sztuk. Wszystkie zostały przygotowane z myślą o wykorzystaniu w nowoczesnych odmianach elektronicznej muzyki tanecznej. Jak łatwo się więc domyślić znajdziemy wśród nich głównie mocne, syntetyczne brzmienia Lead’ów i basu, stanowiące dobrą bazę do tworzenia własnych elektronicznych dźwięków. Oprócz nich w skład rozszerzenia wchodzi również 40 zestawów sampli oraz 32 presety dla perkusyjnego syntezatora Drum Synth. Całośc uzupełnia osiem gotowych projektów, prezentujących w praktyce możliwości dodatku.

Pakiet brzmień Lucid Mission dostępny jest do nabycia w internetowym sklepie firmy Native Instruments, gdzie kosztuje on 49 euro.