Kontrolery Livid Instruments trafiły wreszcie do Polski

OhmRgb

Livid Instruments to firma, której nie trzeba chyba przedstawiać nikomu, kto choć trochę interesuje się tematem kontrolerów MIDI. W ciągu kilku ostatnich lat teksański producent zasłynął nie tylko unikatowymi, ręcznie robionymi urządzeniami, ale też ciekawymi rozwiązaniami dla osób planujących konstrukcję własnego, niepowtarzalnego kontrolera. Z uwagi na trudną dostępność produkty tej firmy były jednak uznawane w naszym kraju za swego rodzaju egzotyczne ciekawostki. Już niedługo jednak sytuacja ta ulegnie dość znacznej poprawie.

Produkty firmy Livid Instruments doczekały się bowiem w naszym kraju (a także w Estonii, Łotwie i Litwie) oficjalnego dystrybutora w postaci firmy Mega Music. Modele które już trafiły u nas do sprzedaży to: Base, OhmRGB, OhmRGB Slim, Code V2, Alias 8, CNTRl: R (w obu wersjach kolorystycznych) oraz VJ-skie oprogramowanie Cell DNA. Niedługo dołączy do nich również Guitar Wing – najnowszy kontroler teksańczyków, stworzony z myślą o współpracy z gitarami.

Więcej informacji (wraz z oficjalnymi, polskimi cenami poszczególnych kontrolerów) znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Mega Music.