Limitowana edycja Maschine Mikro do wygrania w konkursie Nike

Firma Nike już niedługo wprowadzi do sprzedaży nową edycję butów Air Max 180, która, jak twierdzą jej projektanci, ma stanowić hołd dla berlińskiej sceny techno z początku lat dziewięćdziesiątych. Z tej okazji zorganizowała ona wspólnie z Native Instruments konkurs, w którym oprócz wspomnianych butów można wygrać też specjalną limitowaną edycję kontrolera Maschine Mikro.

Maschine Mikro to najmniejszy z serii kontrolerów Maschine. Podobnie jak jego więksi kuzyni jest on wyposażony w 16 pełnowymiarowych, czułych na siłę uderzenia i nacisku padów z kolorowym podświetleniem. By zmniejszyć jego wymiary zrezygnowano jednak z dwóch dużych wyświetlaczy, zastępując je jednym małym, oraz ograniczono do niezbędnego minimum liczbę dodatkowych elementów, takich jak pokrętła i przyciski. Wersja limitowana stanowiąca nagrodę w konkursie różni się od edycji standardowej jedynie wyglądem. Jej obudowę ozdobiono motywem graficznym przypominającym ten z opakowania butów Air Max 180.

By wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie firmy Native Instruments. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 kwietnia 2019 roku.