Konkurs: Wygraj zestaw toreb firmy UDG

UDG Torby

Panie i Panowie, serdecznie ogłaszam, że nasz serwis dorósł wreszcie do zorganizowania pierwszego w swojej historii konkursu. Już niedługo jeden z naszych czytelników będzie mógł wozić swój sprzęt w widocznych na powyższym zdjęciu torbach firmy UDG. Przyznam szczerze, że długo myślałem nad tym, jaką formułę konkursu wybrać. Ostatecznie doszedłem jednak do wniosku, iż tworzenie kolejnego konkursu popularności, sprawdzającego kto potrafi nabić sobie więcej „lajków na fejsie” byłoby nie tylko niesmaczne, ale też zmniejszałoby szansę na to, że główna nagroda (o wartości przekraczającej tysiąc złotych) trafi do kogoś kto naprawdę będzie potrafił zrobić z niej użytek (inny niż szybka sprzedaż na portalu aukcyjnym). Postanowiłem więc zaryzykować nieco i zorganizować coś wymagającego nieco większego zaangażowania (zarówno z naszej jak i waszej strony). Co więc należy zrobić by wygrać zestaw toreb firmy UDG?

 

1. Nagrywamy krótkie wideo (maksymalny czas trwania 5 minut) prezentujące wasze umiejętności. Ponieważ torby UDG mogą pomieścić dużo różnego sprzętu pozostawiamy wam kompletną dowolność w wyborze formy i stylu. Może to być bębnienie palcami w pady, turntablistyczna rutyna wykonana na gramofonach, Live-Act,  króciutki mini-mix DJ-ski, pełen utwór wykonany wraz z zespołem, połączenie wszystkich wymienionych elementów lub cokolwiek innego, o czym nam się nawet nie śniło.

 

2. Wstawiamy nagranie na Youtube, nadając mu tytuł „Konkurs UDG – Kontroleryzm.pl – Imie/Ksywa/Etc.” i wysyłamy link pod adres kontroleryzm@kontroleryzm.pl wpisując w temacie wiadomości Konkurs UDG. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 września, także jakby nie patrzeć macie na to sporo czasu. Nie zmuszamy nikogo, żeby spamował wszystkich swoim nagraniem w serwisach społecznościowych, ale też nie zabraniamy tego nikomu ;) Pamiętajcie tylko o tym, że nagrania oceniane będą pod kątem kreatywności i muzykalności, a nie ilości wyświetleń czy „lajków”.

 

3. Czekamy cierpliwie na ogłoszenie wyników, które jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem pojawią się na stronie najdalej tydzień po zakończeniu konkursu.

 

Wydaje mi się, że takie zasady są proste, uczciwe i co najważniejsze – sprawią, że nagroda trafi w ręce osoby, która naprawdę na nią zasługuje. Sponsorem konkursu jest firma Blask, oficjalny dystrybutor marki UDG w Polsce. Więcej informacji na temat nagrody głównej znajdziecie zaś tutaj.