Konkurs UDG – Wyniki

UDG

Panie i Panowie, uroczyście ogłaszam, że pierwszy poważny konkurs w historii naszego serwisu dobiegł właśnie końca, a co za tym idzie – znamy już jego zwycięzców. Konkurencja była zaciekła, więc po długich naradach uznaliśmy, że dobrego, rodzimego kontroleryzmu nigdy za wiele, dlatego też oprócz pierwszego miejsca postanowiliśmy przyznać również jedno honorowe wyróżnienie, i to właśnie od niego zaczniemy naszą krótką listę zwycięzców.

Autorem rutyny która zasłużyła na ten tytuł jest Carl Rag, artysta znany naszym czytelnikom chociażby dzięki współpracy z firmami Akai i M-Audio. Człowiek ten nie raz udowodnił już wysoką i niepodważalną klasę swoich umiejętności, a jego konkursowe nagranie tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że Polska może pochwalić się naprawdę silną reprezentacją w finger drummingu.

Zwycięzcami pierwszego konkursu w historii naszego serwisu zostali natomiast Bear’n’Girl, kontrolerystyczny duet prezentujący nieco spokojniejsze oblicze współczesnej elektroniki. Nadesłana przez nich rutyna to po prostu mała, genialnie zaprojektowana konstrukcja, w której poszczególne elementy tworzą spójną i co najważniejsze miłą dla ucha (i oka) całość. Wszystko stoi tu na naprawdę zawodowym poziomie, poczynając od realizacji i montażu wideo, idąc przez sound design i kompozycję a kończąc na wykonaniu całości, przez co po zakończeniu filmiku ma się ochotę puścić go jeszcze raz. Dlatego też to właśnie do nich powędruje nasza główna nagroda, w postaci widocznego na wcześniejszym zdjęciu zestawu toreb od firmy UDG.

Na koniec chciałbym oczywiście podziękować wszystkim, bez których konkurs ten by się nie odbył, czyli osobom, które nadesłały zgłoszenia (mam nadzieję, że już niedługo zobaczymy się przy okazji kolejnego konkursu) oraz firmom UDG i BLASK, które ufundowały nagrodę dla zwycięzców.